Valve’den Büyük Projeler

Half-Life serisinin yapımcısı Valve’in, 2011 yılı içinde üç büyük ve sürpriz duyuru yapacağı belirtildi. Firmanın başındaki Gabe Newell, PC Gamer’a verdiği röportajda gelecek planlarıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Yazının Devamı »


Grand Theft Auto'ya Mac yolu göründü!

Apple'ın oyunlar konusundaki açılımına Rockstar Games de dahil oluyor ve Grand Theft Auto serisi Mac'e taşınıyor. Rockstar Games'in resmi Facebook sayfasında yer alan açıklamalara göre, Grand Theft Auto serisinin üç üyesi bir pakette toplanacak ve bu paket yıl sonuna kadar piyasaya sürülecek.

Yazının Devamı »


Ubisoft’tan Bloody Good Time

Şu sıralar R.U.S.E. ve Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 gibi oyunlarda piyasada boy gösteren Ubisoft’tan yeni bir oyun daha geliyor. Sadece PC ve Xbox 360 platformları için geliştirildiği açıklanan Bloody Good Time, Steam ve Xbox Live üzerinden dağıtılacak.

Yazının Devamı »


PSP’ye Puzzle Quest 2

Infinite Interactive, bir süre önce PC platformu için de piyasaya sürülen oyunun PSP versiyonunu duyurdu. Puzzle türüne RPG öğeleri ekleyen ve bu sayede büyük beğeni toplayan serinin son oyunu Puzzle Quest 2, Xbox 360’tan ve PC’den sonra PSP platformu için de piyasaya sürülecek.

Yazının Devamı »


Hydrophobia'nın çıkış tarihi

Dark Energy Digital, üzerinde çalıştığı Xbox Live oyunu Hydrophobia’nın çıkış tarihini açıkladı. Microsoft Game Studios’un tek kişilik oyunlar için oluşturduğu ve dört oyunu aynı çatı altında toplayacağı belirtilen yeni “The Game Feast” oluşumunun ilk üyesi olarak satışa sunulacak olan Hydrophobia’nın fiyatı 1200 Microsoft Puanı olarak açıklandı.

Yazının Devamı »


Civilization V ilk izlenimler

Dünya çapındaki önemli oyun dergilerinden PC Gamer, Civilization V’in ilk incelemesini yayınladı. Strateji türünün ve özellikle Civilization serisi hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Civilization V, 21 Eylül itibariyle PC sahipleri için raflardaki yerini alacak.

Yazının Devamı »


Silkroad Online Battle Arena

Joymax, en popüler MMORPG’lerden Silkroad Online’ın yeni Legend Plus V: Battle Arena güncellemesini duyurdu. Güney Kore semalarından yapılan açıklamaya göre, yeni güncelleme ve Battle Arena an itibariyle yayında.

Yazının Devamı »


Borderlands Neu versiyon

Gearbox Software, uzun süredir dedikodusu yapılan özel Borderlands versiyonunu resmi olarak duyurdu. Borderlands’in özellikle Temmuz ayında zirve yapan Game of the Year Edition’ı sonunda resmi olarak duyuruldu.

Yazının Devamı »


Apache: Air Assault çıkış tarihi

Activision, yeni helikopter savaşı oyunu Apache: Air Assault’un çıkış tarihini belirledi ve oyunculara duyurdu. Son olarak IL-2 Sturmovik: Birds of Prey oyunuyla boy gösteren Gaijin Entertainment tarafından geliştirilen Apache: Air Assault, helikopter savaşı oyunlarına hasret kalan oyuncuların özlemini giderecek.

Yazının Devamı »


Might and Magic’e yeni oyun

Ubisoft tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Might and Magic için hazırlanan yeni ve web tabanlı oyun yayına girdi. Dün yapılan açıklamada, “Might and Magic: Heroes Kingdoms” adı verilen yeni oyunun internet sitesinin hizmete girdiği belirtildi.

Yazının Devamı »sayfa 1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8-