Killzone 3’ün çıkış tarihi

Sony Computer Entertainment, PlayStation 3’ün en önemli isimlerinden Killzone’un yeni üyesi için çıkış tarihini açıkladı. 2011 yılında piyasaya bomba gibi düşmesi beklenen ve hem 3D, hem de Move desteğiyle oyuncuları ekran başına kilitleyecek olan Killzone 3 için net tarih verildi.

Yazının Devamı »


Mafia II demosu çıktı!

Çıkış tarihini sürekli erteleyerek bekleyenlerini üzen yapımcı 2K Games, bu sefer geçen aydan vermiş olduğu sözü tuttu ve son oyunları Mafia II’nin demosunu PC, PS3 ve XBox360 platformları için yayımladı.

Yazının Devamı »


10 Milyon Kişi Bu Oyunun Peşinde!

Blizzard Entertainment'ın efsaneleşen oyunu World of Warcraft'ın geçtiğimiz salı gününden itibaren dünya üzerinde kayıtlı 10 milyon üyesi bulunmakta.

MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) türünde yen bir çığır açan oyunun 7 ayrı dil seçeneği bulunuyor. 5.5 milyon oyuncu ile birinci sırada bulunan Asya kıtasını 2.5 milyondan fazla üyesi ile Kuzey Amerika takip ediyor. Avrupa ise 2 milyon kullanıcı ile üçüncü sırada.

Yazının Devamı »


Gran Turismo 5 çıkış tarihi açıklandı!

Sony, Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve bir türlü piyasaya çıkamayan ve merakla beklenen Gran Turismo 5′in Avrupa çıkış tarihi 3 Kasım, Amerika çıkış tarihi de 2 Kasım olarak açıklandı. Playstation için özel olan ve bir çok kişiye PS3 aldırtacak olan Gran Turismo 5 dileriz bir daha ertelenmez.

Yazının Devamı »


Arcania - Gothic 4’e demo

oWood , Gothic serisinin merakla beklenen yeni üyesi Arcania - Gothic 4 için bir demo yayınlayacak. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, 12 Ekim’de piyasaya sürülecek olan oyunun demosu 24 Eylül’de oyuncuların beğenisine sunulacak.

Yazının Devamı »


Alan Wake'de Depeche Mode

Xbox 360'ın önemli yapımlarından Alan Wake'in yeni indirilebilir içerik paketinde Depeche Mode'u duyacağız. Oyunun yapımcı firması Remedy adına bir açıklama yapan Oskari Häkkinen, yeni indirilebilir içerik paketinde Depeche Mode'u duyacağımızı açıkladı.

Yazının Devamı »


Asura's Wrath duyuruldu

Capcom ve CyberConnect 2, yeni projeleri olan Asura's Wrath'ı Tokyo Game Show 2010 kapsamında duyurdu. Özellikle Naruto oyunlarıyla piyasada isim yapan CyberConnect 2'nun yeni projesi, yine Naruto tarzındaki aksiyon yapısını kombolarla birleştirecek ve bize şiddet dolu sahneler sunacak.

Yazının Devamı »


Uncharted 2’ye yeni DLC

PlayStation 3’ün en önemli yapımlarından Uncharted 2: Among Thieves’e yeni indirilebilir içerik paketi geliyor. Piyasaya sürüldüğü dönemde piyasanın altını üstüne getiren oyun, aradan geçen dokuz aylık süreye rağmen halen içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor.

Yazının Devamı »


The Witcher 2’ye 16 farklı son!

RPG türünün başarılı yapımlarından The Witcher’ın devamı için birçok farklı oyun sonu hazırlandığı açıklandı. Oyunu birçok kez oynayanların bildiği üzere, ilk The Witcher’ın üç farklı sonu vardı ve bu sayede oyunu tekrar tekrar oynamak için bir sebep ortaya çıkmıştı.

Yazının Devamı »


Project: MyWorld’e yeni yuva

All Points Bulletin’ın yapımcısı Realtime Worlds’ün ilgi çeken yeni projesine yeni bir yuva bulundu. Bir süre önce yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor duruma düşen ve an itibariyle sadece APB’ye destek verebilecek hale gelen Realtime Worlds, merak uyandıran yeni projesini satmak zorunda kaldı.

Yazının Devamı »sayfa 1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8-