Hükümdar Online

GamersFirst’ün yeni ve tarayıcı tabanlı MMORTS oyunu Hükümdar Online’ın açık beta versiyonunda savaşın komutanı siz olacaksınız. GamersFirst, IGG ile işbirliğine girerek "Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor" adlı oyunun beta versiyonunun kullanıma geçtiğini duyuruyor.

Yazının Devamını Oku »


Efsane: Ejderhalar Mirası İnceleme

Online oyunların -özelikle son yıllarda- giderek artışına şahit oluyoruz. Birbiri ardına piyasaya fırlayan MMORPG’lerin yanı sıra browser / tarayıcı oyunları da destek veriyor bu çılgınlığa. Belki de OGame başlattı bu çılgınlığı, belki OGame’in de öncesi vardı ama şu an bu kabarık listenin içinden tarzımıza ve zevkimize uygun oyun seçmek için büyük uğraş vermemiz gerekiyor.

Yazının Devamını Oku »


Medal of Honor

Electronic Arts, 12 Ekim’de piyasaya sürülecek olan Medal of Honor için kısa süreli bir açık beta testi düzenleyecek. PC oyuncularının daha önce kapalı beta testine dahil olduğu oyun, 4 Ekim itibariyle açık beta testine girecek ve tüm oyuncular bu teste katılabilecek.

İnceleme ve Video »

Yazdının Devamını Oku »


Bedava Online Photshop...

Adobe photoshop için internette o siteden bu siteye atlamanıza gerek yok. İşte size online olarak yararlanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme link'i veriyoruz. Gerisi Sizin elinizde. Photoshop'u kısaca tanımlamak gerekirse şöyle diyebiliriz.

Yazının Devamını Oku »


FIFA 11 Demo Çıktı !

Yaklaşık 1.17 gb boyutundaki demoda Barcelona, Real Madrid, Juventus, Chelsea, B. Leverkusen ve O. Lyon takımlarıyla her yarısı 3dk olacak şekilde 6 dk'lık maçlar yapılabiliyor.
Serinin yeni ismi FIFA 11 ile yine beklentiler üst seviyeye çıkmıştı, haliyle her yıl bambaşka birşeyler bekleyen oyunculara Fifa 11 bu sene neler sunacaktı. Oyun duyurulduktan sonra, Pc kullanıcılarını çok sevindirecek bir haber vardı, çünkü Fifa uzun yıllar sonra, ilk kez Pc platformuna Next Gen olarak çıkıyordu, yani konsoldaki oyunun aynısını artık Pclerimiz de oynayabilecektik.

Video İzle »

Demo İndirme »

Yazının Devamınu Oku »


PES 2011 Demo Süre Yaması Çıktı !

Bu program sayesinden oyununuzun süresini ve kamera açısını düzenleyebilirsiniz. Ek bilgi: Zaman ayarını 90 da yapsanız oyun ayarlarında 10 dk gösterecektir ama maç yaparken 90 dk oluyor. Detaylı bilgi için Yazının devamına gidiniz.

Demo Tweak İndir »

Yazının Devamını Oku »


PES 2011 Demo Çıktı !

Yaklaşık 1.3 Gb boyutundaki PC demosunda FC Barcelona, Bayern München, Chivas de Guadalajara ve SC Internacional takımlarıyla 10 dakikalık maç yapmanıza izin veriyor.

Pro Evolution Soccer serisi her zaman farklı bir seri olarak akıllarda yerini aldı, ancak son yıllarda özellikle 2009 ve 2010 serileri her ne kadar başarılı olsa da, bazı şeylerde eksiklik hissediliyor ve oyun yavaş yavaş beklentileri karşılamamaya başlıyordu.

Demo İndirme »

Yazının Devamını Oku »


Star Wars: Clone Wars Adventures’a büyük ilgi

Star Wars temalı yeni ve ücretsiz MMO’ya daha ilk haftasında oyunculardan inanılmaz bir ilgi var. Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen ücretsiz yapım Star Wars: Clone Wars Adventures, oyuncularla buluştuğu ilk haftada 1.000.000’un üzerinde üyeye kavuştu.

Yazının Devamı »


PC'ye Super Street Fighter IV yok!

Capcom, Super Street Fighter IV'ün PC platformu için hazırlanmayacağını ve haliyle piyasaya sürülmeyeceğini yineledi. Serinin bir önceki oyunu Street Fighter IV'ü PlayStation 3 ve Xbox 360 ile birlikte PC için de piyasaya süren Capcom, Hakan'lı Super Street Fighter IV'üyse PC için piyasaya sürmemişti.

Yazının Devamı »


Dawn of War II eklentisine beta

Warhammer markasının sahibi THQ, Warhammer 40.000: Dawn of War II eklentisi için beta testi yapılacağını duyurdu. Yapımcı Relic Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre, 2011 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan oyun için bir beta test süreci gerçekleştirilecek.

Yazının Devamı »


Top Spin 4 duyuruldu!

Tenis meraklısı oyuncuların vazgeçemediği seri Top Spin, dördüncü üyesiyle hayranlarının karşısına çıkacak. 2K Sports tarafından yapılan açıklamaya göre, serinin yeni oyunu Top Spin 4’ü 2011 yılı içinde raflarda görebileceğiz.

Yazının Devamı »sayfa 1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8-