Beşiktaş'ta neler Oluyor !

Aşağa gitmek

191010

Mesaj 

Konu.. Beşiktaş'ta neler Oluyor !
Beşiktaş altyapısında yaşananlar herkesin kanını dondurdu.


Beşiktaş altyapısında neredeyse cinayet çıkacak! Olay şu; son 1 ayda bile dışarı yansıyanlar ürkütücü. Bilanço bir kurşunlama, bir darp ve de baskınlar!

Silahlar konuştu

İlk olayın kahramanı altyapı antrenörlerinden Faruk Şahin. Kendisini çok yakından tanırız. Sevilen, işinin ehli, dürüst ve oyuncu konusunda babasını tanımayan biri. Takımdaki bir oyuncuyu yetersiz diye gönderiyor. Ardından bu çocuğun yakınları yönetim aracılığı ile yeniden takıma geri dönmesini sağlıyorlar. Ancak Şahin, ‘Daha yetenekli ve gelecek vaadeden oyuncular var’ diyerek tekrar takımdan gönderiyor. Bunun üzerine idman bitiminde saldırıya uğruyor. Bu kişinin yakınları olduğu ileri sürülün meçhul kişi tarafından Fulya’da güpegündüz, herkesin gözleri önünde silahlı saldırıya uğruyor. Allah’tan ayakları hedef alan saldırıda Şahin yara almadan kurtuluyor.

Eski komiteden...

İşe bakın ki bu anlatacağım olay, durumun ciddiyetinin ne boyuta geldiğinin kanıtı... Asri Uzun. Kulübün kongre üyesi. Aynı zamanda eskiden altyapı komitesinde görev almış biri. O da oğluna haksızlık yapıldığı gerekçesi ile Fulya’yı basıyor. Basmadan önce de sorumlu yönetici Sinan Vardar ve altyapı koordinatörü Ulvi Güveneroğlu’nu arıyor. Aldığı cevap: Yapma, yanlış yaparsın, ayıp edersin... Dinleyen kim!Uzun, belinde silahı ile toplantı esnasında odaya giriyor. Oğlunun yer aldığı grubun antrenörü Muharrem Önen’e kafa atıyor. Hem de Vardar ve Güveneroğlu ile diğer tüm hocaların önünde. Olaylar bunlarla da bitmiyor. Her canı sıkılan, ya da oğluna, yakınına haksızlık edildiğini düşünen kişiler gün geçmiyor ki, Fulya’ya gelip; hocalarla birbirine girmesin. Sadece birkaç örnek verdik. Olup bitenden herkesin haberi var. Burada iş artık başkan Yıldırım Demirören, Futbol Şube Sorumlusu Serdal Adalı ve yardımcısı Cengiz Zülfikaroğlu ile elbette Sinan Vardar’a düşüyor. Ama kimsenin kılı kıpırdamıyor. Herhalde ‘cinayet’ çıkmasını bekliyorlar. Allah korusun!Merak ettiğimiz diğer konu da bu kadar olaylar yaşanırken ve bunlar basına yansımasına rağmen devletin savcıları soruşturma açtılar mı?

Maaşallah!

Altyapıdan açıldı konu, oradan devam edelim. Buradaki tüm yetenekli oyuncuların menacerliklerinin kimlerde olduğu federasyonun resmi sitesinde de kayıtlı. Atıp tutan başkan adaylarının, onun hamisi kesilen akraba ve yakınlarının medya desteği ile nasıl iş yaptıklarını gördükçe midemiz bulanıyor. Ne diyelim, insanlara çamur atıp, diğer yandan çıkar sağlayanlara helal olsun!


Fanatik
avatar
PeSever_11
Derece 5 - Level 5

Rep Puanı Rep Puanı : 1148
Başarı Sistemi Başarı Sistemi : 2

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz