World of Warcraft: Cataclysm Çıktı !

Aşağa gitmek

061210

Mesaj 

Mükkemmel... World of Warcraft: Cataclysm Çıktı !
Dünyada 12 milyondan fazla satarak oyun dünyasının rekorlarını alt üst eden World Of Warcraft, yeni genişleme paketi World Of Warcraft Cataclysm ile PC oyunlarının kaderini yazmak için geliyor.

World of Warcraft: Cataclysm, MMORPG türündeki World of Warcraft için Blizzard Entertainment tarafından Wrath of the Lich King eklentisinden sonra yayınlanacak olan üçüncü genişleme paketidir.


Hikaye

Eklentinin ana hikâyesi "Deathwing" olarak adlandırılan şeytani siyah ejderhanın yeniden ortaya çıkması etrafında gelişmektedir. En son Warcraft II'de görülen Deathwing, yaşadığı birçok yenilgiden sonra evrenin kurucuları titanların zindan olarak yaratıkları dört Element Boyutu'ndan birisi olan Deepholm'a kaçmıştı. Yeniden dönecek olan Deathwing, bu dönüşü esnasında Azeroth'ta geniş çaplı bir yıkıma ve değişime neden olacaktır.


Özellikler

Eklenti ile beraber gelecek oyun içi değişikler şöyledir:
Wrath of the Lich King eklentisinde 80 olan oyuncuların en fazla ulaşabilecekleri seviye sınırı 85'e çıkarılacaktır.
Felaket nedeniyle, Kalimdor ve Eastern Kingdoms kıtalarında birçok kalıcı değişiklik olacak, yeni şehirler kurulacaktır. Bunun yanında Mount Hyjal (şu an erişimi yasak olan bölge), Uldum gibi birçok yeni yer erişilebilir hale gelecektir.
Dokuz yeni zindan ve altı raid bölgesi genişleme paketinin çıkışında ve sonraki yamalarda eklenecektir.
Şu an varolan "Deadmines" ve "Shadowfang Keep" zindan bölgelerinin seviye 85 oyuncular için olan heroic modu gelecektir.

İki yeni ırk gelecektir: Alliance için Worgen ve Horde için Goblin
Birçok yeni ırk/sınıf kombinasyonları oluşturulacaktır.
Uçan binekler artık Azeroth'ta da kullanılabilecektir.
Bazı büyük şehirlerde değişiklikler olacaktır.
Troll ve Gnome sınıfı oyuncular için yeni başlangıç alanları.
Yeni ikincil meslek: Arkeoloji.
Eşyaların sahip olduğu özellik verileri elden geçirilerek kafa karıştırıcı olan özellikler kaldırılıp yetenek ağacındaki bazı yeteneklere eklenecek. Bunun yanında "Mastery" adında yeni bir özellik gelecektir.
3000'e yakın yeni görev.
Karakterlerin seviyelerini daha hızlı ve daha eğlenceli bir şekilde yükseltebilecekleri Path of the Titans yönetim sistemi.
Birçok yeni PvP alanı ve Wintergrasp'a benzer bir bölge olan Tol Barad.
Takımlara (guilds) ait yetenek ağacı ve başarı sistemleri.
Battle.net'in şu an geliştirilmekte olan sistemiyle diğer Blizzard oyunlarını oynayan oyuncular arasında iletişim kurabilme imkânı.


Dünya’nın en popüler abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın üçüncü genişleme paketi olan World Of Warcraft Cataclym 06 Aralık tarihinde saat 24:00’da yedi farklı ilde yapılacak gece açılışları ile oyuncularla buluşacak. Aral tarafından severleri ile buluşturulan World Of Warcraft Cataclysm, 07 Aralık tarihinde ise tüm satış noktalarından temin edilebilecek.

World of warcraft Cataclysm’in çok sınırlı sayıda üretilen koleksiyon versiyonuda o gece satışta olacak. Yalnızca perakende mağazalarında satılacak olan özel Koleksiyon Versiyonu kutusunda oyun diskinin yanı sıra özel bonuslarda bulunacak.

World of Warcraft serisinin ilk genişleme paketi “Burning Crusade” ilk gecede 2,4 milyon satış ile dünyanın en hızlı satan ikinci, ikinci genişleme paketi olan “Wrath of lich King” ise ilk gecede 2,8 milyon satış ile dünyanın en hızlı satan oyunu olmuş ve satış rekorlarını altüst etmişti.

World Of Warcraft Cataclysm dünya ile aynı anda 06 Aralık saat 24: 00’da hem standart hem de özel koleksiyon versiyonu ile satışa çıkacağı noktalar;

İstanbul
Bimeks Metrocity Teknoport
Bimeks Pendik Neomarine Teknoport
Bimeks Yeşilköy Teknoport
D&R Erenköy
D&R Etiler
D&R Kanyon
Electroworld Bostancı
Electroworld Capacity
Electroworld Viaport
Mediamarkt Beylikdüzü
Mediamarkt Ümraniye
Nezih Beşiktaş
Overgame Ataköy Plus
Saturn Bayrampaşa
Teknosa Beyoğlu
Teknosa Torium
Vatan Bilgisayar Topkapı


Ankara
D&R Tunalı Hilmi
Dost Kitapevi Kızılay
Mediamarkt Kent Park

İzmir
D&R Bornova Forum
Mediamarkt İzmir

Bursa
Electroworld Bursa

Mersin
Mediamarkt Mersin

Sakarya
Electroworld Sakarya

Eskişehir
Mediamarkt Eskişehir
avatar
CuteHawk
Yaratıcı

Rep Puanı Rep Puanı : 1272
Başarı Sistemi Başarı Sistemi : 22

http://www.oyun.lifeme.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz